Valdyba

Pirmininkė

Alina Obolewicz

Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto absolventė. L.Kirklando stipendinės programos dalyvė (Varšuvos universitetas). Knygos „Tarnauti visą gyvenimą… Lietuvos lenkų skautų (harcerių) sąjunga jos veikėjų ir lyderių akimis“ autorė. Visuomeninkė, buvusi skautų (harcerių) lyderė ir instruktorė. Vilniaus Rasų kapinių globos visuomeninio komiteto narė.

Valdybos nariai:

Grzegorz Miłoszewicz

Teisininkas, visuomenininkas, Balstogės universiteto absolventas, šiuo metu dirba LR ūkio ministerijos teisininku.

Mariusz Antonowicz

Politologas, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto absolventas ir dėstytojas.

Dr. Andrzej Pukszto

Istorikas, politologas, Vytauto Didžiojo universiteto Politologijos katedros vedėjas.

Ewelina Mokrzecka

Varšuvos universiteto Teisės ir administravimo fakulteto absolventė. Daug metų bendradarbiavo su Varšuvos nevyriausybinėmis organizacijomis. Viena iš Radijo stoties „Znad Wilii“ informacinio portalo zw.lt įkūrėjų. Visuomenininkė, labdaros akcijų ir happeningų organizatorė. Šiuo metu portalo zw.lt redaktorė.